WMB Historia

Firma WMBSerwis powstała jako owoc czteroletniej współpracy między Jakubem Traczewskim - współwłaścicielem firmy Eneko, zajmującym się automatyką przemysłową i Zbigniewem Capek - specjalistą do spraw branżowych w firmie Filtropol. Doświadczenia zdobyte dzięki licznym uruchomieniom i modernizacjom wytwórni mas bitumicznych na terenie całego kraju pokazały potrzebę powstania na polskim rynku firmy, która zajmowałaby się szukaniem i tworzeniem optymalnych oraz zaawansowanych technologicznie, kompleksowych rozwiązań dla wytwórni mas bitumicznych.

Od tego czasu szukamy,tworzymy i dostarczamy nowe rozwiązania. Co roku przybywa nam doświadczeń, na podstawie których tworzymy nowe konstrukcje i oprogramowanie.

Nasze doświadczenia w znacznej mierze zawdzięczamy pracownikom wytwórni, którym pragniemy podziękować, gdyż to właśnie ich opinie i spostrzeżenia motywują nas do ciągłego rozwoju.

We wrześniu 2005 postanowiliśmy połączyć nasze siły, pasje oraz doświadczenia i założyliśmy spółkę WMBSerwis. Dziś z prawdziwą przyjemnością możemy polecić naszą markę WMBSerwis jako kompetentne i niezawodne rozwiązanie poparte wieloletnim doświadczeniem

Zbigniew Capek & Jakub Traczewski